Kurumsal

TARİHÇEMİZ:

İstanbul da prefabrik sektörünün ilk temellerinin atılmasından bu yana geçen teknolojik gelişmeleri ve bilgi tecrübesini harmanlayan firmamız ulusal ve uluslar arası gelişmeleri yakından takip ederek sektörün geleceğine yatırım yapmaktadır.

HEDEFİMİZ:

Son teknolojiyi kullanarak modern ofisler, konutlar ve her çeşit yaşam alanları yapmayı hedefleyen Gümüş Prefabrik Konteyner' in vizyonu, müşterilerinin kullanım amaçlarına, kültürel taleplerine, en ekonomik bir şekilde inşaat mahalindeki arazi ve doğa koşullarına uygun yapılar sunmaktır.

GÜMÜŞ PREFABRİK KONTEYNER, hazır projeleri değil, müşterilerinin hayalinde olan projeleri gerçekleştirmeyi amaç edinmiştir.

MİSYONUMUZ

Sürekli kendini geliştiren dinamik yapısıyla üslenmiş olduğu projelerin kaliteden taviz vermeden hızlı ve ekonomik çözümlerle inşa ederken sağlıklı, güvenli ve çevreye duyarlı çalışmayı ilke edinmiştir.

VİZYONUMUZ

İnşaat projelerinde bireylerin ve kurumların güven duyarak taleplerinin karşılandığı ve müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu bir firma olarak insanlara modern ve konforlu hayat tarzı sunan yapılar üreten lider firmalar arasında yer almakdır.