Uygun fiyat,
Kalite

Sizler için kaliteli ve çağdaş yaşam alanları üretiyoruz

image

Standart Konteyner

Detaylı İncele
image

Şantiye Konteyneri

Detaylı İncele
image

Konteyner Ofisler

Detaylı İncele
image

Konteyner Yatakhane

Detaylı İncele
image

Konteyner Yemekhane

Detaylı İncele
image

WC / Duş Konteyner

Detaylı İncele
image

Demonte Konteyner

Detaylı İncele
image

Konteyner Evler

Detaylı İncele
image

Konteyner Fiyatları

Detaylı İncele
image

Konteyner Planları

Detaylı İncele

Konteyner bir eşyanın ya da ortamın muhafaza edilmesine yarayan bir araçtır. Daha çok uluslar arası ve denizaşırı ulaşımda kullanılır. Genellikle mal ve eşya taşımaya yarayan konteynerlar yüklenecek olduğu araca göre hazırlanabilir. Mesela, deniz yolu ile taşınacaksa, istiflenebilirler ya da karayolu ile ulaşım sağlanacaksa tırların üzerine monte edilebilir ve böylece güvenli bir muhafaza ortamı sağlarlar. Her zaman en güvenli taşıma yöntemlerinden birisi olan konteyner ile beyaz eşya, inşaat malzemeleri, teknolojik cihazlar, gıda maddeleri gibi birçok ihtiyaç taşınabilir. Ayrıca buzlu gıda taşımakta mümkündür. Kullanım alanlarına göre farklılık gösterebilecek olan konteynerlar ile taşımacılık sistemi günden güne gelişiyor.

Konteynerlar, taşımacılık sistemindeki en ucuz ve güvenli araçtır. Yıllarca kullanılabilirler. Tıpkı otomobillerdeki şase numarası gibi konteynerlarında numaraları vardır. Böylece karışma ve kaybolma durumlarının önüne geçilmiş olunur. Ayrıca bu numaralar gümrük işlemlerinde de konşimentolar üzerinde yer alır ve konteyner detaylı şekilde tarif edilir. Böylece, mal ya da ürününüzün ulaşıp, ulaşmadığını kolayca kontrol edebilir ve hızlıca çözümler bulabilirisiniz.

Taşımacılığın her alanında büyük kolaylıklar sunan konteynerlar ile hızlı ve güvenli işlemler mümkün! Her zaman ürünlerinizin güvenli biçimde taşınmasını sağlayan bu araçlar aynı zamanda sığınak, ofis, büro gibi çeşitli alanlarda kullanılır. Çeşitli ihtiyaçlarınıza çözüm bulabilecek bu sistem ile aradığınız çözümlere kavuşabilirsiniz. Taşınmasının kolay olduğu bu sistem ile artık kesin çözümler mümkün!

İhtiyacınız olan birçok konuda sizlere yardımcı olabilecek konteyner sistemi, sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştirilir ve hizmet sunar. Her zaman en doğru çözümlere ulaşabileceğiniz konteyner sistemi ile çok daha verimli sonuçlar elde edebilmeniz kaçınılmaz. Tek yapmanız gereken ihtiyacınızı belirlemek. İhtiyacınıza uygun bir konteyner zaten var! Kullanım alanı oldukça geniş olan konteyner sistemini güvenle kullanabilirsiniz. Konteyner planlarını isterseniz kendinizin belirleyebileceği çözümler ile her zaman en etkili sonuca ulaşmak mümkün!

Konteynerlar sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda üretilir. Standart konteynerlar; belli ölçülere sahip mal ve ürün taşımaya yarayan konteynerlardır. Diğer konteynerların kesin ölçüleri yoktur. Genellikle ihtiyaçlar çerçevesinde ölçüleri belirlenen; Şantiye konteynerları, konteyner ofisler, konteyner yemekhaneler, konteyner yatakhaneler, WC / Duş konteynerlar, demonte konteynerlar, konteyner evler sizin belirlediğiniz ölçülerde plan ve projede olabilir. Demonte konteynerlar monte edilmemiş halde size ulaşırken diğer bütün çeşitler hazır gönderilebilir. Birçok yapı içinde en uygun fiyat seçeneklerinden birisi de konteyner fiyatlarıdır. Konteynerları belli başlıklar altında inceleyebilmekte mümkündür.