Uygun fiyat,
Kalite

Sizler için kaliteli ve çağdaş yaşam alanları üretiyoruz

image

Demonte Konteyner K102

Detaylı İncele
image

Demonte Konteyner K201

Detaylı İncele
image

Demonte Konteyner K202

Detaylı İncele
image

Demonte Konteyner K205

Detaylı İncele
image

Demonte Konteyner K302

Detaylı İncele
image

Demonte Konteyner K305

Detaylı İncele

Demonte Konteyner tamamen parça halinde monte edilmemiş konteynerdır. Demonte konteynerın avantajı ve amacı az yer kaplamasıdır. Böylece tek seferde çok daha fazla konteyner nakliyesi gerçekleşir. Konteynerın ana hatları üzerinde konteyner duvarları yerleştirilir. Böylece hem çok pratik, hem de çok kısa sürede konteyner binanızı inşa edebilirsiniz. Demonte konteyner, çok hızlı ve pratik kurulumum ile birkaç saat gibi kısa sürede sizi hayallerinize kavuşturur.

Demonte konteynerları kendi ihtiyaç ve zevkinize göre; ofis, şantiye, WC, duş, sığınak, yemekhane, yatakhane ya da büro olarak kullanabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere her zaman kolay ve pratik çözümler sunan demonte konteynerlar ile birçok ihtiyacınıza çözüm bulabilir ve kolaylıkla istediğiniz yapıyı kendiniz inşa edebilirsiniz. Akılcı ve yenilikçi çözümlerle sizlere en avantajlı seçenekleri sunan konteyner sistemleri ile her zaman aklınızdan geçen sistemi doğru ve verimli biçimde uygulayabilmeniz mümkün! İstekleriniz her ne olursa olsun demonte konteyner ile çok hızlı ve kolay biçimde çözüme ulaşıyor.

Demonte konteynerlarda sabit ölçüler zorunlu değildir. Kullanım alanınıza göre ölçüleri küçültüp, büyütebilmeniz mümkündür. Böylece hem kullanım alanından kar elde edecek, hem de çok daha mükemmel sonuçlara ulaşabileceksiniz. Her zaman en kaliteli çözümleri sizlerin ayağına getiren konteyner sistemleri pratik ve hızlı olması konusuna demonte konteynerlar ile son noktayı koydu. Her zaman isteklerinize en hızlı biçimde cevap verebilecek olan demonte konteyner sistemleri ile bir adım önde olmanın farkını yaşayın! Demonte konteyner sistemleri hem pratik hem de uygun fiyata sizleri bekliyor. Kaçırılmayacak bu fırsatı kesinlikle değerlendirmelisiniz. Demonte konteynerlar ile artık her şey çok daha hızlı, pratik ve güvenli! Üstelik kurulum ve montaj da sadece sizin elinizde!